Ar ieškote tobulo pasišalinimo nuo miesto šurmulio ir trokštate mėgautis nesugadinta gamta? „Gamtos Oazė“, esanti nuostabioje Papės vietovėje Latvijoje, siūlo unikalią galimybę atsipalaiduoti ir atgaivinti sielą pačiame Baltijos jūros krante.

Tiesioginė Jūros Patirtis „Gamtos Oazė“ yra ta vieta, kur jūsų pirmieji žingsniai iškart ves prie bangų plaikstomos smėlio pakrantės. Mėgaukitės ramybę užtikrinančiais vaizdais ir garsais, kurie padės atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Nepraleiskite proga pasivaikščioti ilgais, beveik laukiniais paplūdimiais ar pasiklysti neaprėpiamose miško teritorijose.

Apgyvendinimo Įvairovė Mūsų vasarnamių pavadinimai – „Vitali“, „Vaidali“ ir „Markusi“ – atspindi Latvijos žemių grožį. „Vitali“ nameliai, suskirstyti į dviejų butų kompleksus su atskirais įėjimais, pasiūlys visus modernius patogumus, tuo tarpu „Vaidali“ – puikiai tinka šeimai ar didesnei draugų kompanijai, suteikiant visišką privatumą ir komfortą. „Markusi“ vasarnamiai yra įrengti kelias butų sekcijas, tad kiekvienas ras sau tinkamą vietą.

Viskas, Ko Reikia Mūsų sodyba siūlo 47 miegamosios vietos patalpose su visais gyvenimui reikalingais patogumais ir dar 28 vietos, kurios yra skirtos tiems, kas nori jausti artimesnį ryšį su gamta, naudojantis bendromis sanitarinėmis patalpomis. Kiekvienas būstas įrengtas su lauko baldais ir kepsnine, tad vakarais galėsite mėgautis žvaigždėtu dangumi, kepant vakarienę lauke.

Vaizdinga Apylinkė ir Ramybės Uostas „Gamtos Oazė“ yra ne tik atokvėpio vieta bet ir nuostabi teritorija, kurioje galima atsipalaiduoti. Sutvarkyta poilsiavietės aplinka, greta alsuojanti Baltijos jūra, yra vienas didžiausių mūsų privalumų.

Nepamirškite, kad šiose apgyvendinimo vietose minima pasiūla galioja tik ribotą laiką! Skubėkite rezervuoti savo poilsio vietą „Gamtos Oazėje“ ir leiskite sau patirti nepakartojamą atostogų idilę prie jūros.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top