Kviečiame švęsti Jonines, Žolines ir Mindaugo karūnavimo dienas Gamtos Oazėje prie jūros!

Vasaros šventės – tai puikus metas atsitraukti nuo kasdienybės ir leisti laiką gamtoje. Mūsų „Gamtos Oazė“ – tai vieta, kur galite ne tik atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe, bet ir švęsti svarbiausias metų šventes.

Joninės – trumpiausia naktis ir ilgiausia diena! Pasitinkame vasaros saulėgrįžą su tradiciniais papročiais, laužais ir žolelių vainikais. Mūsų pajūrio gamtos apsuptyje ši šventė tampa dar stebuklingesnė.

Žolinės – rugpjūčio 15d. dėkojame gamtai už dosnius derlius ir grožį. Žolinė, arba Žolynėliai, tai tradicinė lietuviška šventė, skirta derliaus pradžiai paminėti ir gamtos dosnumui pagerbti. Šią dieną tradiciškai renkamos vaistažolės, kurios manomos turinčios ypatingų galių.

Mindaugo karūnavimo diena – tai nacionalinė šventė, minimas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimas 1253 m. liepos 6 d., kuris simbolizuoja Lietuvos valstybingumo pradžią. Tai istorinė data, kai Lietuva tapo pripažinta Europos valstybe.

Atminkite, kad šventinėmis dienomis mažiausia rezervacijos dienų trukmė – 7 dienos. Tai puiki proga ne tik švęsti, bet ir iš tiesų atsipalaiduoti, patirti ilgalaikę ramybę bei atsinaujinimą šalia jūros.

Laukiame jūsų „Gamtos Oazėje“! Mėgaukitės šventėmis ir gamtos teikiamu harmoningumu kartu su artimaisiais.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top